Словаччина для українців

Легальна робота в Словаччині для українців.

Які є труднощі та альтернативи?

Є бажання легального заробітку в Європі? Найближча сусідка Польща вже перенасичена українськими заробітчанами (більше 1 млн. працівників) та й пропонують там переважно малокваліфіковану та низькооплачувану роботу. В Словаччині, порівняно з іншими країнами Євросоюзу, більший попит на кваліфікованих працівників: інженерів, спеціалістів в манобудуванні, IT-спеціалістів, фахівців у сфері туризму та індустрії красоти тощо.

Для працевлаштування в Словаччині необхідно отримання дозволу на роботу. Робота в Словаччині через оформлення робочої візи – це складний процес без гарантії позитивного результату.

ВНП через працевлаштування – спосіб для тих, хто проживаючи в Україні, зміг віддалено знайти словацького роботодавця, дуже зацікавленого в претендентові. Настільки, щоб відразу займатися оформленням ВНП для майбутнього співробітника.

Як правило, так піклуються тільки про дуже крутих фахівців, адже фірмам в Словаччині досить клопітно наймати людей з інших країн. Тому що право на роботу в Словаччині надається іноземцю тільки при відсутності претендентів на цю вакансію з числа місцевих жителів. Для цього оголошується про відкриття вакансії та протягом 1 місяця очікуються пропозиції претендентів. Тільки у разі відсутності претендентів-словаків, українець отримує дозвіл на дану роботу.

Основні мінуси для українського заробітчанина при оформленні ВНП (виду на проживання) через робочу візу:

  • Обмежений термін дії ВНП: робоча віза оформляється терміном на 12 місяців. Хоча і з можливістю продовження.
  • Залежність від конкретного роботодавця. Дозвіл видається на конкретного роботодавця і на певну посаду. У разі зміни місця роботи чи інших параметрів роботи потрібне отримання нового дозволу.

Для українців є значно краща альтернатива робочій візі!

Альтернатива тривалому та складному процесу оформлення ВНП через робочу візу – бізнес  імміграція через оформлення приватного підприємництва (ПП).

Імміграція через отримання статусу ПП – це найшвидший і надійний спосіб отримання ВНП в Словаччині та ще й з рядом явних переваг:

  • Незалежність від одного роботодавця та його примх.
  • Можливість змінити роботу і бути власником свого невеликого бізнесу.
  • Лояльна система оподаткування для ПП.
  • Ідеальний варіант для кваліфікованих спеціалістів своєї справи.

Основні умови отримання ВНП в Словаччині для українців через статус Приватного підприємця:

  • Наявність прав на нерухоме майно (оренда або право власності). Ми допоможемо Вам орендувати нерухомість для оформлення ПП.
  • Реєстрація ПП. Ми проводимо оформлення пакету документів «під ключ».
  • Документальне підтвердження наявності грошових коштів на рахунках підприємця.

Оформлення ВНП в Словаччині для українців через імміграцію для підприємця – Ваш швидкий старт в Європі. Цей варіант підходить і для українців, які планують працювати як наймані співробітники на законних підставах.

Звертайтесь до нас за консультацією по всім питанням імміграції до Словаччини!